O mnie

Mam na imię Artur i witam Cię na mojej stronie.

Staram się tworzyć oryginalne rzeczy, które będą ciekawą ozdobą w twoim domu

Wszystkie produkty, które widzisz na tej stronie są zaprojektowane przeze mnie co sprawia, że są oryginalne i niespotykane. Świetne, żeby się wyróżnić.

Moja historia

Wszystko zaczęło się od pomysłu i doświadczenia z różnych dziedzin, które połączyłem. Szukałem oryginalnych i trwałych rzeczy do domu, jednak nigdzie nie mogłem znaleźć czegoś, co mnie usatysfakcjonuje. Postanowiłem wiec sam stworzyć i wykonać różne dekoracje do domu. Tak się spodobały znajomym, że ruszyłem z produkcją. Kilka lat minęło i tysiące produktów mojego autorstwa znajduje się we wnętrzach domów na całym świecie.

Połączyłem ze sobą doświadczenie z pracy jako grafik, operator ploterów laserowych do grawerowania i cięcia różnych materiałów, a także operator i programista laserów do wycinania stali. Do tego lubię fotografować i realizować nowe pomysły. Tak powstało Art-Steel – miejsce, w którym powstają ciekawe rzeczy. Oczywiście nie robię wszystkiego sam, także jeśli chcesz zobaczyć jak to wszystko powstaje kliknij w poniższy link i zobacz jak to się odbywa.

Zdjęcia od Klientów

Ponieważ wykonuję moje produkty już kilka lat to udało mi się zgromadzić tysiące zadowolonych klientów. Często przesyłają mi zdjęcia jak zakupione dekoracje prezentują się we wnętrzach ich mieszkań, domów, biur czy warsztatów. Mówi się, że jeden obraz wyraża więcej niż 1000 słów także zachęcam Cię do zobaczenia galerii jak produkty mojego autorstwa prezentują się we wnętrzach klientów.