Dekoracje ścienne wycinane laserowo z metalu mają wiele zalet w porównaniu z produktami wykonanymi inną techniką i z innych materiałów:

1. Precyzja wykończenia

Laserowe cięcie i zapewnia dokładne i precyzyjne wykończenie metalowych dekoracji ściennych. Laser wycina metal z dokładnością do 0,01mm co sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać nawet drobne detale z dużą dokładnością.

2. Wysoka jakość powierzchni

Proces malowania proszkowego tworzy powłokę, która jest odporna na korozję, uszkodzenia mechaniczne i łatwa w czyszczeniu. Oczywiście żeby uzyskać taką powłokę cały proces musi być dobrze przeprowadzony. Z doświadczenia wiem, że większość firm, które malują proszkowo robi to niestety niedbale – nie zwracają uwagi na to, żeby powłoka lakiernicza była idealna, bez wtrąceń i innych wad. Dzieje się tak dlatego ponieważ malują one przede wszystkim konstrukcje stalowe, a tam taka dokładność nie jest wymagana jak w przypadku pięknych dekoracji ściennych, które mają być ozdobą domu.

3. Trwałość

Metalowe dekoracje ścienne wycinane laserowo i malowane proszkowo są bardzo trwałe i odporne na upływ czasu. Na nasze produkty udzielamy 2 lata gwarancji. Producent farb, którymi malujemy nasze ozdoby, udziela 10 lat gwarancji na powłokę lakierniczą. Oczywiście, aby farba proszkowa przywierała idealnie, stal należy dokładnie przygotować do malowania proszkowego. W tym celu wszystkie nasze produkty przed malowaniem poddane są piaskowaniu, które ma na celu wyrównanie malowanej powierzchni i nadanie jej odpowiedniej chropowatości – aby farba mogła mocniej „przyczepić się” do metalu. Wiele firm natomiast zamiast piaskowania macza stalowe elementy w specjalnej chemii, która ma celu zwiększyć przyczepność farby do malowanej powierzchni – niestety z doświadczenia wiem, że ten sposób jest dużo gorszy i po niedługim czasie farba może sama „odchodzić” od metalu. Dodatkowo po takim procesie farba nie jest tak odporna na uderzenia mechaniczne.

4. Estetyka

Za pomocą laserowego cięcia i malowania proszkowego można uzyskać niezwykły, elegancki i estetyczny wygląd metalowych dekoracji ściennych.

5. Łatwość montażu

Metalowe dekoracje ścienne są łatwe w montażu. Do naszych produktów dołączamy zestaw montażowy – kołki, wkręty oraz zaślepki. Dzięki temu wystarczy wywiercić w ścianie kilka dziur i już można zamontować nowy nabytek.

6. Możliwość personalizacji

Wycinanie laserowe sprawia, że nasze dekoracje mogą być wytwarzane na indywidualne zamówienie, co pozwala na dodanie indywidualności. Różne rozmiary, wzory i różne kolory pozwalają dopasować produkt do wymagań klienta.

7. Unikalność

Dzięki możliwości personalizacji i precyzyjnemu wykończeniu, metalowe dekoracje ścienne wycinane laserowo są unikalne i wyróżniają się na tle innych produktów. Wszystkie wzory i produkty, które są w naszej ofercie są zaprojektowane przeze mnie – nie kupisz dokładnie takich samych wzorów w żadnym sklepie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *